Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

МИСТЕЦТВО; ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТ.;КРЕСЛЕННЯ;УКРАЇНОЗНАВСТВО;7кл.ОСНОВИ ЗДОР,7 кл.,

Date: 11 січня 2021 о 07:37
197 views

ЗАВДАННЯ (ДИСТАНЦІЙНЕ)11.01.21-15.01.21

ОТМ, 1 КЛ. (11.01.21-15.01.21)

Тема: ВИБІР ПОЛОЖЕННЯ АРКУША ПАПЕРУ ЗАЛЕЖНО ВІД ОБ’ЄКТА ЗОБРАЖЕННЯ. Малювання композиції фарбами «Веселий Сніговик» (або «СІМЯ СНІГОВИКІВ»)

Рекомендації до завдання: ознайомся з ілюстраціями у підручнику на стор. 54-55

https://pidruchnyk.com.ua/19-mistectvo-masol-gaydamaka-ocheretyana-1-klas.html

-Які кольори використовує художник? (багато синіх, блакитних, фіолетових) Як ми їх називали?

-Де зображені сніговики? А чому саме там?

-Тобі цікаво зобразити одного Сніговика, або Сніговика-Тата, Сніговика-Маму і маленького Сніговичка?

-Яка у Сніговика улюблена геометрична фігура?- вона допоможе тобі малювати!

Але спочатку визнач: де, на якому аркуші ЗРУЧНІШЕ почуватиметься ОДИН КУМЕДНИЙ СНІГОВИК або СІМЕЙСТВО СНІГОВИКІВ? (аркуш вертикально, або горизонтально розташований)

Беремо простий олівець і до роботи!

  • Лінія обрію
  • Сніговик
  • Що поряд з ним? (дерева, будинок….)

Тепер настала черга фарб.

  • Наведи лад на робочому місці (як робили у класі)!
  • Набери водичку, приготуй палітру (або аркуш з  зошита, щоб пробувати кольори), пензлі- великий і маленький;
  • Ще раз переглянь малюнки у підручнику, знайди у себе якими фарбами більше треба малювати (холодними: синя, блакитна, фіолетова)
  • Можна до синіх і фіолетових потроху додавати білий колір- буде ніжніший малюнок;
  • (Якщо білої фарби в наборі нема- додавай більше води в синю, або блакитну )
  • Мілкі деталі малюнка(очі, носик, шарфик) малюй наприкінці роботи маленьким пензлем

Чекаю на твій цікавий малюнок!

ОТМ, 2 КЛ. (11.01.21-15.01.21)

https://pidruchnyk.com.ua/54-obrazotvorche-mistectvo-kalnchenko-sergyenko-2-klas.html

Тема:  РОЛЬ КОМПОЗИЦІЇ У СТВОРЕННІ КАРТИНИ. Малювання композиції (кольоровими олівцями або фарбами) “Зимові розваги”

Рекомендації до завдання:

ознайомся з ілюстраціями у підручнику на стор. 68- 70;

усно дай відповідь на наступні запитання:

-чому художник в одних малюнках розташував аркуш вертикально, а в інших горизонтально?

-На якому рівні (вище-нижче) художник розмістив лінію обрію? Чому? На що виділив більше місця?

-Де розташовує художник ГОЛОВНЕ у картині? (ближче або далі? По центру або збоку?)

Пригадай, які зимові розваги більше до вподоби саме тобі?

Як би ти їх зображення  розмістив на малюнку?

Обери положення аркуша (вертикально, або горизонтально) , бери простий олівець і розташуй елементи малюнка

1. Ближче до глядача, посередині намалюй дітей, що ліплять сніговика;

на  обрії -будинки, дерева;

2. Подумай, чим тобі краще завершити композицію в кольорі- олівцями або фарбами?

Якщо малюватимеш фарбами:

  • Наведи лад на робочому місці (як робили у класі)!

Заверши роботу. Чекаю на твій цікавий малюнок!

    ОТМ, 7 КЛ. (11.01.21-15.01.21)

Тема№ 3: «Мистецтво дизайну»

Тема уроку: ВИДИ ДИЗАЙНУ. ГАРМОНІЯ, КОНТРАСТ І ВИРАЗНІСТЬ У ГРАФІЧНОМУ ДИЗАЙНІ

Читати, розглядати репродукції  підручника  https://pidruchnyk.com.ua/716-obrazotvorche-mistectvo-7-klas-rublya.html стор. 154-15; 159-165

Практична робота: на альбомному аркуші СТВОРИТИ КОЛЬОРОВУ ЕМБЛЕМУ НАВЧАЛЬНОГО КАБІНЕТУ школи(будь-який шкільний предмет)Чекаю на ваші оригінальні роботи!  

ОТМ, 6 КЛ. (11.01.21-15.01.21)

Тема 3: «Побутовий жанр. Натюрморт»

Тема уроку: ПОБУТОВИЙ ЖАНР. ІНТЕР’ЄР, ПОСЛІДОВНІСТЬ ПОБУДОВИ ФРОНТАЛЬНОГО ІНТЕР’ЄРУ

Читати, розглядати репродукції  підручника  https://pidruchnyk.com.ua/533-obrazotvorche-mistectvo-kalnchenko-masol-6-klas-2014.html     стор.108-113;

Практична робота: на альбомному аркуші зобразити кольоровими олівцями ФРОНТАЛЬНИЙ ІНТЕРЄР  КАЗКОВОГО ПАЛАЦУ.

  • При роботі користуйтеся  лінійкою
  • Дотримуйтесь послідовності роботи  на стор.113

Вдалої роботи!

МИСТЕЦТВО, 11 КЛ. (11.01.21-15.01.21)

Тема №3 МИСТЕЦТВО ЄВРОПЕЙСЬКОГО КУЛЬТУРНОГО РЕГІОНУ. УКРАЇНА- СКУЛЬПТУРА, ЖИВОПИС, ГРАФІКА.

Тема уроку: ЗРАЗКИ МИСТЕЦТВА ДАВНИНИ НА ТЕРЕНАХ УКРАЇНИ.

Читати за підручником https://pidruchnyk.com.ua/1339-mistectvo-gaydamaka-10-11-klas.html  стор.154-158; відповідати на запитання і завдання по тексту УСНО; стор. 158, завдання №2 «СТИСЛА УЗАГАЛЬНЮЮЧА ХАРАКТЕРИСТИКА СКІФСЬКОГО І ТРИПІЛЬСЬКОГО МИСТЕЦТВА»-письмово :

  • Коли мистецтво досягло розквіту (термін);
  • геолокація культури;
  • що відображало(тематика);
  • які види мистецтва були розвинені;
  • зразки- приклади назв творів що збереглися або реконструйовані вченими- дослідниками
  • що особисто вразило/ запам яталось

обєм тексту - до 1 сторінки А4

Вдалої роботи!

МИСТЕЦТВО, 10 КЛ. (11.01.21-15.01.21)

Тема № 3 МИСТЕЦТВО ДАЛЕКОСХІДНОГО КУЛЬТУРНОГО РЕГІОНУ . МИСТЕЦТВО ІНДІЙСЬКОГО КУЛЬТУРНОГО РЕГІОНУ

Тема уроку: ВПЛИВ РЕЛІГІЇ НА МИСТЕЦТВО РЕГІОНУ. ПРИРОДА – МІРА ВСІХ РЕЧЕЙ.

Читати за підручником  https://pidruchnyk.com.ua/1340-mistectvo-masol-10-11-klas.html  стор.  44-48

За і-net джерелами СТИСЛО охарактеризувати  конфуціанство, даосизм, буддизм як найбільш розповсюджені релігійні вірування далекосхідного культурного регіону Письмово! (об,єм тексту до 1 стор.А4)

Comments:
Only authorized users can leave comments.